kliknij, aby włączyć zoom
Ładuję mapy
We didn't find any results
otwórz mapę
Wygląd mapy Mapa drogowa Satelita Hybryda Teren Moja Lokalizacja Pełny ekran Wstecz Dalej
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
Udało mi się znaleźć 0 wyników Kliknij w przycisk"WYSZUKAJ OFERTY" i zobacz wyniki.
Wyszukiwanie
Więcej opcji wyszukiwania
znaleziono 0 wyników
Twoje wyniki wyszukiwania

Zakup nieruchomości w Hiszpanii w 9 krokach

 • 1. Czego potrzebujesz, o czym marzysz?

  Chcesz kupić nieruchomości w Hiszpanii? Pozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach, marzeniach. Wyznacz przedział cenowy, który Cię interesuje, określ ile pokoi czy łazienek potrzebujesz, czy chcesz mieć własny basen w ogrodzie.

  Interesują Cię tanie nieruchomości z przejęć bankowych? A może szukasz luksusowych nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż?

  Mamy dla Ciebie przynajmniej kilka-kilkanaście „hitowych” propozycji w każdym przedziale cenowym. Rozmawiajmy.

 • 2. Termin 4-dniowej wizyty w Hiszpanii

  Ustalmy datę Twojego 4-dniowego pobytu w Hiszpanii na nasz koszt, podczas którego zobaczysz na żywo wybrane propozycje. Do tego czasu hiszpańskie nieruchomości na sprzedaż możesz oglądać na naszych stronach internetowych.

 • 3. Wakacje inwestycyjne na Costa Blanca

  Przylatujesz na krótkie wakacje inwestycyjne, aby zobaczyć na żywo wybrane nieruchomości.

 • 4. Transport z lotniska w Alicante oraz na miejscu zapewniony

  Odbieramy Cię z lotniska w Alicante wraz z osobami towarzyszącymi. Na miejscu masz zapewniony transport po okolicy w celu zapoznania się z wybranymi propozycjami nieruchomości.

  Gdy już wszystko zobaczysz odwieziemy Cię z powrotem na lotnisko w Alicante. Mamy nadzieje, że szybko znów się zobaczymy.

 • 5. 4-dniowy pobyt w Hiszpanii na nasz koszt

  Dowozimy Cię do apartamentu w Hiszpanii, w którym na nasz koszt spędzasz 4 dni. W tym czasie masz zapewniony transport, poznajesz okolicę, oglądasz propozycje i wybierasz swój wymarzony dom w Hiszpanii.

 • 6. Pomagamy w zakupie nieruchomości w Hiszpanii od A do Z

  Kiedy już wybierzesz swoją inwestycję, my sprawnie przygotujemy za Ciebie wszystkie formalności.

  Zapewniamy prawników i notariuszy. Pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości w Hiszpanii. Reprezentujemy Cię w rozmowach z hiszpańskimi bankami.

  Kupując nieruchomość w Hiszpanii z nami, możesz spać spokojnie i cieszyć się nadchodzącą perspektywą. Korzystasz z profesjonalnej i kompleksowej obsługi opartej na 18-letnim doświadczeniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po zakupie Twojej hiszpańskiej nieruchomości, kiedy już wprowadzisz się do swojego wymarzonego domu.

 • 7. Porozmawiajmy na tarasie Twojego nowego domu

  Będziemy z Tobą, gdy pierwszy raz otworzysz drzwi do swojego wymarzonego domu w Hiszpanii. Pomożemy Ci się urządzić, podpowiemy jak założyć firmę czy wysłać dzieci do szkoły w Hiszpanii. Od lat znamy sprawdzonych specjalistów i przydatne miejsca.

 • 8. Pomagamy zarabiać na hiszpańskich nieruchomościach

  Być może spędzisz w swoim domu w Hiszpanii tylko część roku, a przez resztę czasu zechcesz zarabiać na wynajmie hiszpańskiej nieruchomości.

  Coraz więcej Polaków kupuje nieruchomości w Hiszpanii, aby zarabiać pieniądze. Zarabiać można na wynajmie wakacyjnym lub stałym. W przyszłości, gdy ceny nieruchomości w Hiszpanii wzrosną, możesz liczyć także na zwrot z inwestycji w przypadku sprzedaży hiszpańskiej nieruchomości.

  Pomożemy, Twoja oferta trafi na naszą stronę internetową do oferty wynajmu. Doradzimy również inne sposoby spieniężania nowej inwestycji.

 • 9. Czy możemy coś jeszcze dla Ciebie zrobić?

  Po drodze zdążymy się poznać i przekonasz się, że możesz na nas liczyć również w przyszłości. W każdej chwili możemy się spotkać i wspólnie zaradzić sprawom związanym z Twoim domem w Hiszpanii.

Porozmawiajmy na temat zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Mateusz Wit

Specjalista ds. nieruchomości w Hiszpanii - Globly.eu
mateuszwhiszpanii@gmail.com

Wybrane oferty nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż

Wyszukaj więcej nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż

Więcej opcji wyszukiwania
Zakup nieruchomości w Hiszpanii w 9 krokach
4.2 (84%) 5 głos[ów]

 • Wyszukaj

  Więcej opcji wyszukiwania