Your search results

Apartamenty w Hiszpanii do wynajęcia od Polaków

Apartamenty w Hiszpanii do wynajęcia od Polaków

 

 

Apartamenty w Hiszpanii do wynajęcia od Polaków na wakacje

¡Hola! miłośnicy i mieszkańcy w Hiszpanii. Z przyjemnością donosimy Wam dobrą nowinę 🙂

Wiele osób odwiedzających naszą stronę pyta nas o wynajem apartamentów w Hiszpanii. Tymczasem my się zajmujemy sprzedażą nieruchomości, a nie wynajmem.

Chcemy jednak stworzyć nowe możliwości Polakom mieszkającym w Hiszpanii, którzy wynajmują nieruchomości oraz naszym klientom, którzy kupują nieruchomości w Hiszpanii, aby je wynajmować. Chcemy pomagać w znajdowaniu klientów na wynajem wakacyjny.

Noclegi w Hiszpanii u Polaków – RANKING

Dlatego we współpracy z portalem TuHiszpania.pl tworzymy listę nieruchomości w Hiszpanii do wynajęcia od Polaków na wakacje i nie tylko.

Na tej stronie globly.eu przedstawiamy listę nieruchomości oraz umożliwiamy kontakt bezpośrednio z właścicielem lub osobą odpowiedzialną za wynajem.

Na stronie TuHiszpania.pl zobaczysz ranking najlepszych ofert apartamentów w Hiszpanii do wynajęcia. Możesz także głosować na oferty, które Ci się najbardziej podobają.

Dodatkowo swoją ofertę wynajmu apartamentu w Hiszpanii możesz dodać w grupie:

 
Tu Hiszpania 🇪🇸 WAKACJE 🌞🌴 APARTAMENTY 🏡 WYNAJEM
Grupa na Facebooku · 2 członków
Dołącz do grupy
Wakacje w Hiszpanii 🇪🇸 🏡 Apartamenty do wynajęcia od Polaków 🇵🇱 Atrakcje ⛵ Usługi wakacyjne 🚗 Przejazdy i wynajem samochodu
 

Masz apartament w Hiszpanii do wynajęcia?

Dodaj swoją ofertę bezpłatnie na globly.eu. Osoby, które chcą wynająć mieszkanie lub dom w Hiszpanii będą mogły skontaktować się z Tobą bezpośrednio.

Nasza usługa jest zupełnie bezpłatna (zadowolimy się polubieniem naszych stron na Facebooku ). Nie pobieramy także żadnej prowizji od wynajmu apartamentów.

Aby dodać ofertę wynajmu apartamentów w Hiszpanii, zaloguj się do Panelu klikając przycisk “+Dodaj ofertę” w prawym górnym rogu strony (lub ikona ustawień – koła zębate – na telefonach)

Możesz zalogować się do Panelu za pomocą swojego konta Facebook lub poprzez adres email.

W Panelu przejdź do sekcji “+Dodaj nową nieruchomość”. Po dodaniu oferty skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i zatwierdzenia oferty.

Wspieraj razem z nami przedsiębiorczość Polaków w Hiszpanii.
Polub lub udostępnij na Facebook.

do wynajęcia

Apartament JAN

70 € / doba
Apartament usytuowany jest w dzielnicy CaboRoig. Idealne miejsce do spędzenia wakacji z rodziną czy przyjaciółmi. Apartament mieści się na drugim piętrze w budy [więcej]
Apartament usytuowany jest w dzielnicy CaboRoig. Idealne miejsce do spędzen [więcej]

Apartament OLA

45 € / doba
Apartament w centrum Torrevieja, posiada salon, aneks kuchenny, 1 sypialnie, łazienkę. Blisko do plaży ok 100 metrów. Apartament mieści się w centrum miasta co [więcej]
Apartament w centrum Torrevieja, posiada salon, aneks kuchenny, 1 sypialnie [więcej]
do wynajęcia

CASA JOLKA

70 € / doba
Dom szeregowy Jolka znajduje się w dzielnicy CaboRoig. Posiada 2 sypialnie, łazienkę oraz wc, salon oraz oszklone patio. Ogród z basenem o dyspozycji gości. Do [więcej]
Dom szeregowy Jolka znajduje się w dzielnicy CaboRoig. Posiada 2 sypialnie, [więcej]
do wynajęcia
do wynajęcia

Apartament JERZY

65 € / doba
Apartament Jerzy znajduje się w świetnej lokalizacji przy samej plaży. Usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu. Kompleks p [więcej]
Apartament Jerzy znajduje się w świetnej lokalizacji przy samej plaży. Usyt [więcej]
21 70,00 m2full info

Porównaj oferty