Your search results

Nieruchomości na Teneryfie – dlaczego warto zainwestować?

Opublikowano przez Mateusz Globly.eu w 4 października 2017
| 0

Inwestowanie w nieruchomości to wciąż jeden z najbardziej popularnych i bezpiecznych sposobów na lokowanie oszczędności. Rynek mieszkań, domów i apartamentów nie traci, przeciwnie, wciąż się rozwija, a wiązanie z nim oszczędności może jedynie przynieść zyski. Inwestycje w nieruchomości to nie tylko możliwość zyskania pieniędzy, ale często także stworzenie warunków do spędzania pięknych wakacji. Dotyczy to przede wszystkim inwestycji zagranicznych. Takie warunki spełniają nieruchomości na sprzedaż na Teneryfie.

 

Nieruchomości Teneryfa na sprzedaż

Gdzie jest ta Teneryfa?

Analizując rynek zagranicznych nieruchomości Teneryfa wyraźnie rzuca się w oczy, jako miejsce coraz częstszych inwestycji. Teneryfa to hiszpańska wyspa, która ulokowana jest na Oceanie Atlantyckim, blisko północno-zachodniego wybrzeża Afryki, na wysokości państwa Maroko. Zaliczana jest do Wysp Kanaryjskich. Stanowi ona najgęściej zaludnioną wyspę całego archipelagu.

 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości na Teneryfie?

Teneryfa stanowi światową stolicę turystyki. Jest obszarem najczęściej odwiedzanym w celach wakacyjnych przez przybyszów z całego globu. Turystyka jako źródło dochodu przynosi około sześćdziesięciu procent całego PKB wytwarzanego na Teneryfie. Oznacza to, że wyspa jest idealnym źródłem do prowadzenia interesów związanych z napływem turystów i atrakcjami wiążącymi się z wakacjami. Stwarza to znakomitą sytuację do całorocznego wynajmowania swoich nieruchomości licznie napływającym turystom. To świetne źródło bieżących dochodów i bezpieczny sposób na ulokowanie swoich środków finansowych.

 

Co przyciąga turystów na Teneryfę?

Teneryfa to wyspa o nieskończonej ilości atrakcji, które przyciągają turystów. Należą do nich zarówno piękne pomniki przyrody, jak i urocza, pełna wdzięku, romantyczna architektura małych miasteczek, no i oczywiście piękne plaże i kąpieliska. Najważniejszą atrakcją, która znajduje się w centralnym punkcie wyspy, jest wulkan Teide. Licząc 3.718 m n.p.m. stanowi najwyższy szczyt całej Hiszpanii. Wokół wulkanu rozciągają się przepiękne tereny Parku Narodowego, w którym znajduje się aż trzydzieści zapierających dech w piersiach szlaków górskich. Teneryfa to jednak przede wszystkim raj dla tych, którzy szukają leniwego odpoczynku, wylegiwania się na plażach, korzystania z kąpieli morskich i słonecznych oraz wszystkich atrakcji towarzyszących beztroskim wakacjom, jak: dyskoteki, parki rozrywki itp. Południowa część wyspy przepełniona jest wysokiej klasy kurortami, apartamentami, basenami, restauracjami i innymi miejscami zabawy.

 

Interesują Cię nieruchomości Teneryfa na sprzedaż ? Skontaktuj się z nami i poznaj 810 aktualnych ofert nieruchomości na sprzedaż na Wyspach Kanaryjskich.

 

Porównaj oferty

Call Now Button

pl Polski
X