Your search results

Grupowe inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii oparte na technologii BlockChain.

Opublikowano przez Mateusz Globly.eu w 1 marca 2019
0
Grupowy zakup nieruchomości w Hiszpanii w 2024 roku

Grupowe inwestowanie w nieruchomości w Hiszpanii to nowość na rynku. A inwestowanie w hiszpańskie nieruchomości oparte na technologii BlockChain to zupełnie nowe doświadczenie i możliwości dla inwestorów oraz zaskakująca nowość na skalę całego świata.

Dlatego jesteśmy bardzo dumniu z tego, że globly.eu, jako pierwsza marka oferuje polskim inwestorom tak nowatorskie rozwiązanie na hiszpańskim rynku nieruchomości.

Inwestowanie w nieruchomości a BlockChain.

Eksperci rynku Prop Tech (połączenie słów Properties i Technology) zapowiadają nadejście tego typu rozwiązań dopiero za 5-10 lat. Polecamy wywiad z Panią Tiną Paillet, przewodniczącą Rady Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS) na Europę. Absolwentka ESSEC School of Management w Paryżu oraz architektury w Ecole d’Architecture de Versailles. Treść wywiadu: https://www.rp.pl/Wywiady/307109908-Proptech-zupelnie-zmieni-rynek-nieruchomosci.html

Tymczasem w globly.eu już wkrótce zaprezentujemy inwestorom pierwsze zarysy technologii BlockChain.

Zdecentralizowana sieć BlockChain błyskawicznie zarejestruje transakcje sprzedaży i zakupu nieruchomości w Hiszpanii, zapisy praw własnościowych oraz innych formalności.

Docelowo zupełnie normalne będzie to, że w panelu zakupowym globly.eu dokonasz zakupu online np. 5% udziałów w hiszpańskiej nieruchomości.

W tym samym panelu zobaczysz wszystkie dane na temat swojej inwestycji, m.in kalendarz wynajmu, bieżący stan zużycia mediów oraz bieżący zysk z udziałów w nieruchomości.

Będzie to wymagało kilku kliknięć i wypełnienia kilku informacji online. Cyfryzacja procesu zakupu nieruchomości i oparcie transakcji na technologii BlockChain daje zupełnie nowe możliwości inwestorom, którzy chcą czerpać zyski z nieruchomości w Hiszpanii. Ale to wkrótce. Skupmy się na obecnych możliwościch – grupowym inwestowaniu w nieruchomości.

Korzyści z grupowego inwestowania w nieruchomości w Hiszpanii.

Jak to mówią, „duży może więcej”. Dlatego wspólne inwestowanie w nieruchomości niesie za sobą wiele korzyści. Oto niektóre z nich:

 • inwestując grupowo negocjujemy lepsze ceny nieruchomości w Hiszpanii;
 • dostęp do nieruchomości bez konieczności zakupu i posiadania nieruchomości, co wiąże się z kosztami i utrzymaniem;
 • możliwość inwestowania mniejszych kwot w nieruchomości w Hiszpanii (już od 1000€);
 • możliwość inwestowania w więcej różnych nieruchomości – dywersyfikacja ryzyka;
 • rozłożenie kosztów zakupu nieruchomości w Hiszpanii pomiędzy wielu inwestorów;
 • dużo mniej obowiązków związanych z procedurą zakupu nieruchomości w Hiszpanii;
 • rozłożenie kosztów utrzymania nieruchomości w Hiszpanii pomiędzy wielu inwestorów;
 • brak obowiązków związanych z utrzymaniem nieruchomości.

Zapisy dla inwestorów

Przygotowujemy się do pierwszej inwestycji o wartości około 500.000 – 1.000.000 € .

“Duży może więcej”. Dlatego otwieramy zapisy dla osób, które chcą inwestować w nieruchomości w Hiszpanii już od 1000€, aby osiągać zyski z wynajmu i wzrostu wartości nieruchomości.

Możliwe są następujące rozwiązania:

 1. Zakup nieruchomości jako współwłasności prywatnej osób fizycznych ze wspólnym wpisem do Ksiąg Wieczystych.
 2. Udziały w spółce, która kupuje nieruchomości – stajesz się udziałowcem spółki i czerpiesz zyski z dywidendy, my zajmujemy całą resztą.

Grupowy zakup nieruchomości ma wiele zalet. Oto niektóre z nich:

 1. Niski kapitał wejściowy od 1000€;
 2. Maksymalnie uproszczona droga formalna;
 3. Niemal brak obowiązków – zakupem i późniejszym wynajmem oraz utrzymaniem nieruchomości zajmujemy się my na miejscu w Hiszpanii;
 4. Dywersyfikacja ryzyka – inwestujesz w więcej różnych nieruchomości, aby dywersyfikować źródła dochodu i ryzyko.
 5. Możliwość korzystania z nieruchomości na wakacje. Dostęp do nieruchomości bez konieczności posiadania 100% nieruchomości i ponoszenia 100% kosztów i obowiązków.

 

Chcesz inwestować w hiszpańskie nieruchomości już od 1000€? Czujesz, że grupowe inwestowanie jest dla Ciebie? Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się ze mną i poznaj więcej informacji.

Mateusz Waliczek – Founder, CEO – globly.eu

  Porównaj oferty