kliknij, aby włączyć zoom
searching...
Nie znajduję żadnych ofert obecnie
otwórz mapę
Podgląd Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja lokalizacja Fullscreen Poprzednia Następna
Your search results

Nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze

Opublikowano przez Mateusz Globly.eu w 5 lipca 2017
| 0

Nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morzeNieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze są marzeniem wielu Europejczyków. W ostatnich latach również Polacy interesują się zakupem takich posiadłości. Jeżeli Ty również poszukujesz okazji zakupu domu lub apartamentu w słonecznej Hiszpanii, zapraszamy do zapoznania się poniższymi informacjami.

Ceny nieruchomości w Hiszpanii nad morzem

Zainteresowanie zakupem nieruchomości w Hiszpanii nad morzem jest bardzo duże od czasu kryzysu finansowego, który mocno wpłynął na rynek nieruchomości w tym kraju.

Domy i apartamenty wciąż można kupić za 40 i więcej % ceny sprzed kryzysu. Oznacza to, że za cenę apartamentu na jednym z krakowskich, czy warszawskich osiedli można mieć apartament z widokiem na Morze Śródziemne.

Poniżej przedstawiamy kilka ofert, aby zaprezentować ceny. W naszym katalogu znajduje się obecnie kilkaset propozycji i w każdym tygodniu mamy dla Ciebie szereg niezwykle korzystnych okazji.

Sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze

Interesujesz się zakupem nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze? Skontaktuj się z nami i odkryj okazje inwestycyjne na wybrzeżu Costa Blanca.

Skorzystaj z naszego 20 letniego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Znajdziesz u nas zarówno apartamenty, jak i domy usytuowane w pierwszej linii brzegowej.

Określ kwotę, jaką chcesz zainwestować, a przedstawimy Ci najbardziej korzystne okazje inwestycyjne. Przyjedź lub przyleć do Hiszpanii i odwiedź nasze biuro w Torrevieja.

Zapraszamy na bezpłatny pobyt rekonesansowy w jednym z naszych pięknych apartamentów. Podczas kilkudniowego pobytu w Hiszpanii nad morzem poczujesz niezwykłą południową atmosferę i naładujesz “baterie” pod słońcem.

Skontaktuj się z nami! Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy i przedstawimy najlepsze okazje zakupu nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze.Apartamenty z widokiem na morze

Poniżej przedstawiamy kilka ofert apartamentów w Hiszpanii z widokiem na morze. Są to oferty wybrane z naszego katalogu, w którym co tydzień znajdziesz nowe propozycje i niezwykłe okazje inwestycyjne.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci w pierwszej kolejności te oferty, które sami byśmy kupili.

od 172.000 €
rynek pierwotny
sprzedana

Apartamenty Infinity View od 172.000 €

Av San Bartolomé de Tirajana, 56,
3 pokoje
2 sypialnie
70.00 m2
214.000 €
rynek wtórny
sprzedana

Apartament z panoramą na morze w Cumbre del ...

Calle Pp Cds Mar1 Carretera General, 27,
3 pokoje
2 sypialnie
60.00 m2
Okazja! 168.000 €
rynek wtórny
sprzedana

Apartament Miraflores

Calle Nicolás de Bussi, 35,
3 pokoje
2 sypialnie
100.00 m2
116.000 €
rynek wtórny
sprzedana

Apartament w pierwszej lini brzegowej Cabo R...

Calle Fuego 14, Cabo Roig,
3 pokoje
2 sypialnie
70.00 m2

Porównaj oferty

Call Now Button

pl Polski
X