kliknij, aby włączyć zoom
loading...
Nie znajduję żadnych ofert obecnie
otwórz mapę
Podgląd Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja lokalizacja Fullscreen Poprzednia Następna
Your search results

Nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze

Opublikowano przez Mateusz Globly.eu w 5 lipca 2017
0

Nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morzeNieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze są marzeniem wielu Europejczyków. W ostatnich latach również Polacy interesują się zakupem takich posiadłości. Jeżeli Ty również poszukujesz okazji zakupu domu lub apartamentu w słonecznej Hiszpanii, zapraszamy do zapoznania się poniższymi informacjami.

Ceny nieruchomości w Hiszpanii nad morzem

Zainteresowanie zakupem nieruchomości w Hiszpanii nad morzem jest bardzo duże od czasu kryzysu finansowego, który mocno wpłynął na rynek nieruchomości w tym kraju.

Domy i apartamenty wciąż można kupić za 40 i więcej % ceny sprzed kryzysu. Oznacza to, że za cenę apartamentu na jednym z krakowskich, czy warszawskich osiedli można mieć apartament z widokiem na Morze Śródziemne.

Poniżej przedstawiamy kilka ofert, aby zaprezentować ceny. W naszym katalogu znajduje się obecnie kilkaset propozycji i w każdym tygodniu mamy dla Ciebie szereg niezwykle korzystnych okazji.

Sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze

Interesujesz się zakupem nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze? Skontaktuj się z nami i odkryj okazje inwestycyjne na wybrzeżu Costa Blanca.

Skorzystaj z naszego 20 letniego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Znajdziesz u nas zarówno apartamenty, jak i domy usytuowane w pierwszej linii brzegowej.

Określ kwotę, jaką chcesz zainwestować, a przedstawimy Ci najbardziej korzystne okazje inwestycyjne. Przyjedź lub przyleć do Hiszpanii i odwiedź nasze biuro w Torrevieja.

Zapraszamy na bezpłatny pobyt rekonesansowy w jednym z naszych pięknych apartamentów. Podczas kilkudniowego pobytu w Hiszpanii nad morzem poczujesz niezwykłą południową atmosferę i naładujesz „baterie” pod słońcem.

Skontaktuj się z nami! Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy i przedstawimy najlepsze okazje zakupu nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Apartamenty z widokiem na morze

  Poniżej przedstawiamy kilka ofert apartamentów w Hiszpanii z widokiem na morze. Są to oferty wybrane z naszego katalogu, w którym co tydzień znajdziesz nowe propozycje i niezwykłe okazje inwestycyjne.

  Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci w pierwszej kolejności te oferty, które sami byśmy kupili.

  17
  rynek pierwotny
  sprzedana

  Apartamenty Infinity View od 172.000 €

  od 172.000 €
  INFINITY VIEW to wyjątkowy kompleks mieszkalny położony na wybrzeżu Costa Blanca. Ta inwes [więcej]
  INFINITY VIEW to wyjątkowy kompleks mieszkalny położony na wybrzeżu Costa Blanca. Ta inwestycja pozwoli Ci cieszyć [więcej]
  22 70.00 m2
  8
  rynek wtórny
  sprzedana

  Apartament z panoramą na morze w Cumbre del ...

  214.000 €
  Atrakcyjny apartament w Hiszpanii z panoramicznym widokiem na morze. Jest to doskonałe mie [więcej]
  Atrakcyjny apartament w Hiszpanii z panoramicznym widokiem na morze. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek czy do [więcej]
  21 60.00 m2
  13
  rynek wtórny
  sprzedana

  Apartament Miraflores

  Okazja! 168.000 €
  Okazja, aby zainwestować w nieruchomość w Hiszpanii przecenioną z 199.000€ na 168.000€. Dw [więcej]
  Okazja, aby zainwestować w nieruchomość w Hiszpanii przecenioną z 199.000€ na 168.000€. Dwupoziomowy apartament usy [więcej]
  22 100.00 m2
  20
  rynek wtórny
  sprzedana

  Apartament w pierwszej lini brzegowej Cabo R...

  116.000 €
  Dobra okazja inwestycyjna, apartament w Hiszpanii w pierwszej linii brzegowej. Mieszkanie [więcej]
  Dobra okazja inwestycyjna, apartament w Hiszpanii w pierwszej linii brzegowej. Mieszkanie składa się  dwóch sypialn [więcej]
  22 70.00 m2

  Porównaj oferty