kliknij, aby włączyć zoom
searching...
Nie znajduję żadnych ofert obecnie
otwórz mapę
Podgląd Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja lokalizacja Fullscreen
Your search results

Houseboat na sprzedaż w Hiszpanii

294.000 €
Puerto de Torrevieja, Hiszpania,
dodaj do ulubionych
2470

Opis

Przedstawiam niezwykły dom na wodzie w Hiszpanii. Ta oferta skierowana jest do wszystkich marzycieli, którzy chcą zrealizować swoje marzenia. Dom w Hiszpanii nad morzem jest marzeniem wielu, a co dopiero dom na wodzie, którym możesz pływać wzdłuż wybrzeża Hiszpanii bez żadnych zezwoleń, patentów żeglarskich etc. Wyobraź sobie tylko, jak mieszkasz na stałe lub spędzasz kilka tygodni w roku w swoim domu zacumowanym na wybrzeżu Costa Blanca.

Wyobraź sobie, jak wypływasz swoim domem w rejs po Morzu Śródziemnym. Tak! To możliwe Dom na wodzie o powierzchni użytkowej 104 m.kw pozwala wygodnie mieszkać dużej rodzinie, przyjmować gości, wypoczywać i pracować. Na pokład można zabrać 10 osób oraz 1000 kg załadunku. Dom może być wykonany również w wersji biurowej. Wyobraź sobie radość Twoich pracowników i zazdrość konkurentów na widok takiego biura na wodzie w Hiszpanii.

 
Wyposażenie

To całoroczny dom wykonany i urządzony zgodnie ze sztuką Feng Shui wyposażony we wszystko, co nowoczesny dom i jacht powinien posiadać: ogrzewanie, klimatyzację, media, sprzęt AGD, jacuzzi, saunę, dwie łazienki, instalację wodociągową,kanalizacyjną, elektryczną, wentylacyjną, silniki napędowe, sprzęt ratunkowy, wyposażenie nawigacyjne, dodatkowo 3-metrową łódkę, dodatkowo podwodny skuter, okno do obserwacji podwodnego świata, własną elektrownię i wiele innych, miłych niespodzianek. Ponadto dom dostosowany jest do osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Zapewniona jest komunikacja w obrębie piętra, komunikacja między piętrami, specjalny wózek dla osoby niepełnosprawnej, stacje dokujące wózka, drogi magnetyczne dla wózka, odpowiednia funkcjonalność pomieszczeń i wyposażenia oraz drogi automatycznej ewakuacji. Jest to spełnienie marzeń o komfortowym domku nad wodą bez konieczności budowy, zdobywania zezwoleń, kupna działki. Wody są wspólną własnością więc Twój dom może stać i pływać, gdzie zechcesz.
 
 

Interesuje mnie ta oferta.

Zadzwoń: +48 509 694 441 lub wypełnij formularz, a my oddzwonimy:

Nazywam się...

Mój adres e-mail to...


Obecnie do Państwa dyspozycji: Mateusz Waliczek

Adres: Puerto de Torrevieja, Hiszpania
Miejscowość:
Kod pocztowy: 03182
Kraj: Afganistan
Otwórz w mapach Google
ID nieruchomości: 8356
Cena: 294.000 €
Powierzchnia: 104.00 m2

Odkryj okazje

Uzyskaj dostęp do nowych okazji i bądź na bieżąco.

Zgadzam się na kontakt. Polityka prywatności


Podobne oferty

Dobra cena! 149.900 €
rynek pierwotny
od 289.000 €
rynek pierwotny
275.000 €
rynek pierwotny
od 235.000 € do 240.500€
rynek pierwotny

Nowe wille w La Florida Torrevieja

Kategoria ,
4 pokoje
3 sypialnie
103.00 m2

Porównaj oferty

Call Now Button

pl Polski
X