kliknij, aby włączyć zoom
Ładuję mapy
We didn't find any results
otwórz mapę
Wygląd mapy Mapa drogowa Satelita Hybryda Teren Moja Lokalizacja Pełny ekran Wstecz Dalej
Twoje wyniki wyszukiwania

Polska agencja nieruchomości w Hiszpanii

Opublikowane Mateusz Globly.eu w 5 lipca 2017
| 0

Przedstawiamy Globly.eu – już wkrótce markę nr 1 w europejskich nieruchomościach 🙂

Polska agencja nieruchomości w HiszpaniiObecnie dostarczamy informacje o ofertach nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż nad morzem na wybrzeżu Costa Blanca.

Początki naszej działalności sięgają lat 90-tych. Około 20 lat temu tworzyliśmy od zalążka rynek hiszpańskich nieruchomości dla Polaków. Na początku działalności przyczyniliśmy się do sukcesów pierwszych biur na Costa Blanca. W ostatnich latach nasze marki zdobywają coraz większą część rynku.

Funkcjonujemy na wybrzeżu Costa Blanca w najbardziej popularnym regionie wśród Polaków kupujących nieruchomości w tym słonecznym kraju.

Dlaczego działamy na Costa Blanca?

W okolicach miast takich, jak Alicante, Torrevieja, Orihuela mieszka wielu Europejczyków. Jest tu sporo Brytyjczyków, Niemców, Holendrów, Rosjan, osób pochodzących  ze Skandynawii, a także Polaków.

Rynek prężnie się rozwija, zwłaszcza po kryzysie finansowym, który doprowadził do spadku cen w ostatnich latach.

Ceny wciąż są niskie, więc wciąż jest wiele chętnych do zakupu słonecznej posiadłości.

Popularność i duży popyt wynikają z tego, że wciąż można nieźle zarobić kupując nieruchomość w jednej z nadmorskich miejscowości. Region Costa Blanca cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z całego świata, więc zarabiać można od zaraz na wynajmie.

Można liczyć także na wzrost cen nieruchomości w przyszłości. Obecny poziom wciąż jest poniżej tego sprzed kryzysu finansowego. Rynek wciąż dochodzi do siebie, ale pogoda, plaże i morze nie muszą. To właśnie niezwykły turystyczny urok tego regionu jest największym argumentem przemawiającym za zakupem.

Okolice Torrevieja, to jeden z najzdrowszych regionów świata według Międzynaraodowej Organizacji Zdrowia. Plaże co roku odznaczane są niebieską flagą, czyli najwyższym odznaczeniem na basenie morza śródziemnego.

Sprawdź ofertę

Sprzedajemy nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze, w pierwszej linii brzegowej, luksusowe nieruchomości w Hiszpanii, a także tanie nieruchomości z przejęć bankowych. Wypełnij poniższy formularz, jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze okazje inwestycyjne, które mamy obecnie w katalogu. 

Polska agencja nieruchomości w Hiszpanii
5 (100%) 4 głos[ów]

 • Nowe oferty za...

 • NIE przegap najlepszych okazji z wielu biur!

  Określ kwotę, a wyszukamy dla Ciebie najświeższe okazje.

  Jaką kwotę chcesz zainwestować? • Zabezpieczenie danych SSL

  Twoje dane są bezpieczne.
  Strona zabezpieczona certyfikatem SSL.

   

 • Odkryj cenne informacje

pl Polski