kliknij, aby włączyć zoom
searching...
Nie znajduję żadnych ofert obecnie
otwórz mapę
Podgląd Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja lokalizacja Fullscreen Poprzednia Następna
Your search results

Polska agencja nieruchomości w Hiszpanii

Opublikowano przez Mateusz Globly.eu w 5 lipca 2017
| 0

Przedstawiamy Globly.eu – już wkrótce markę nr 1 w europejskich nieruchomościach ?

Polska agencja nieruchomości w HiszpaniiObecnie dostarczamy informacje o ofertach nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż nad morzem na wybrzeżu Costa Blanca.

Początki naszej działalności sięgają lat 90-tych. Około 20 lat temu tworzyliśmy od zalążka rynek hiszpańskich nieruchomości dla Polaków. Na początku działalności przyczyniliśmy się do sukcesów pierwszych biur na Costa Blanca. W ostatnich latach nasze marki zdobywają coraz większą część rynku.

Funkcjonujemy na wybrzeżu Costa Blanca w najbardziej popularnym regionie wśród Polaków kupujących nieruchomości w tym słonecznym kraju.

Dlaczego działamy na Costa Blanca?

W okolicach miast takich, jak Alicante, Torrevieja, Orihuela mieszka wielu Europejczyków. Jest tu sporo Brytyjczyków, Niemców, Holendrów, Rosjan, osób pochodzących  ze Skandynawii, a także Polaków.

Rynek prężnie się rozwija, zwłaszcza po kryzysie finansowym, który doprowadził do spadku cen w ostatnich latach.

Ceny wciąż są niskie, więc wciąż jest wiele chętnych do zakupu słonecznej posiadłości.

Popularność i duży popyt wynikają z tego, że wciąż można nieźle zarobić kupując nieruchomość w jednej z nadmorskich miejscowości. Region Costa Blanca cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z całego świata, więc zarabiać można od zaraz na wynajmie.

Można liczyć także na wzrost cen nieruchomości w przyszłości. Obecny poziom wciąż jest poniżej tego sprzed kryzysu finansowego. Rynek wciąż dochodzi do siebie, ale pogoda, plaże i morze nie muszą. To właśnie niezwykły turystyczny urok tego regionu jest największym argumentem przemawiającym za zakupem.

Okolice Torrevieja, to jeden z najzdrowszych regionów świata według Międzynaraodowej Organizacji Zdrowia. Plaże co roku odznaczane są niebieską flagą, czyli najwyższym odznaczeniem na basenie morza śródziemnego.

Sprawdź ofertę

Sprzedajemy nieruchomości w Hiszpanii z widokiem na morze, w pierwszej linii brzegowej, luksusowe nieruchomości w Hiszpanii, a także tanie nieruchomości z przejęć bankowych. Wypełnij poniższy formularz, jeżeli chcesz zobaczyć najlepsze okazje inwestycyjne, które mamy obecnie w katalogu. 

Porównaj oferty

Call Now Button

pl Polski
X