kliknij, aby włączyć zoom
Wyszukuję oferty...
Nie znajduję żadnych ofert obecnie
otwórz mapę
Podgląd Roadmap Satellite Hybrid Terrain Moja lokalizacja Fullscreen
Your search results

Houseboat na sprzedaż w Hiszpanii

294.000 €
Puerto de Torrevieja, Hiszpania, Torrevieja
dodaj do ulubionych
1026

Opis

Interesuje Cię moja oferta?

Tak, interesuje mnie oferta:


Nazywam się...

Mój adres e-mail to...

Chcę skontaktować się z...
Mateusz Wit Waliczek - globly.eu
Rozmawiajmy!


Przedstawiam niezwykły dom na wodzie w Hiszpanii. Ta oferta skierowana jest do wszystkich marzycieli, którzy chcą zrealizować swoje marzenia. Dom w Hiszpanii nad morzem jest marzeniem wielu, a co dopiero dom na wodzie, którym możesz pływać wzdłuż wybrzeża Hiszpanii bez żadnych zezwoleń, patentów żeglarskich etc. Wyobraź sobie tylko, jak mieszkasz na stałe lub spędzasz kilka tygodni w roku w swoim domu zacumowanym na wybrzeżu Costa Blanca.

Wyobraź sobie, jak wypływasz swoim domem w rejs po Morzu Śródziemnym. Tak! To możliwe Dom na wodzie o powierzchni użytkowej 104 m.kw pozwala wygodnie mieszkać dużej rodzinie, przyjmować gości, wypoczywać i pracować. Na pokład można zabrać 10 osób oraz 1000 kg załadunku. Dom może być wykonany również w wersji biurowej. Wyobraź sobie radość Twoich pracowników i zazdrość konkurentów na widok takiego biura na wodzie w Hiszpanii.

Wyposażenie

To całoroczny dom wykonany i urządzony zgodnie ze sztuką Feng Shui wyposażony we wszystko, co nowoczesny dom i jacht powinien posiadać: ogrzewanie, klimatyzację, media, sprzęt AGD, jacuzzi, saunę, dwie łazienki, instalację wodociągową,kanalizacyjną, elektryczną, wentylacyjną, silniki napędowe, sprzęt ratunkowy, wyposażenie nawigacyjne, dodatkowo 3-metrową łódkę, dodatkowo podwodny skuter, okno do obserwacji podwodnego świata, własną elektrownię i wiele innych, miłych niespodzianek. Ponadto dom dostosowany jest do osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Zapewniona jest komunikacja w obrębie piętra, komunikacja między piętrami, specjalny wózek dla osoby niepełnosprawnej, stacje dokujące wózka, drogi magnetyczne dla wózka, odpowiednia funkcjonalność pomieszczeń i wyposażenia oraz drogi automatycznej ewakuacji. Jest to spełnienie marzeń o komfortowym domku nad wodą bez konieczności budowy, zdobywania zezwoleń, kupna działki. Wody są wspólną własnością więc Twój dom może stać i pływać, gdzie zechcesz.

Adres: Puerto de Torrevieja, Hiszpania
Miejscowość:
Kod pocztowy: 03182
Kraj: Spain
Otwórz w mapach Google
ID nieruchomości: 8356
Cena: 294.000 €
Powierzchnia: 104,00 m2

Odkryj okazje

Wyszukamy dla Ciebie najlepsze okazje z wielu biur nieruchomości w HiszpaniiPodobne oferty

Nieruchomości w Torrevieja
Super okazja! 95.000 €
rynek pierwotny
sprzedana
Nieruchomości z w Hiszpanii z tarasem na dachu
Okazja! 119.000 €
rynek pierwotny
Luksusowe Nieruchomości w Hiszpanii
Dobra cena! 164.000 €
rynek pierwotny

Apartament Playa Del Cura BLISKO MARINY

Playa del Cura, Hiszpania,
4 pokoje
3 sypialnie
80,00 m2
Dobra cena! 274.000 €
rynek pierwotny

Porównaj oferty

Call Now Button

pl Polski
X