Your search results

Poznajmy się

¡Hola!, czyli po hiszpańsku Cześć!

Nieruchomości w Hiszpanii logoWidok osoby, która pierwszy raz spogląda na piękny widok na morze z tarasu swojej nowej nieruchomości w Hiszpanii to jeden z takich momentów, dla których prowadzimy rodzinny biznes – serwis globly.eu.

Miło nam gościć Cię na naszej stronie. Jeżeli masz teraz chwilę, zerknij niżej i poznaj nas oraz naszą pracę.

W globly.eu cenimy nieograniczony wybór i wierzymy, że warto wybierać to, co najlepsze.

Dlatego codziennie wyszukujemy najlepsze oferty nieruchomości w Hiszpanii z różnych biur.

Dzięki temu w jednym miejscu odkrywasz najlepsze okazje inwestycyjne bez ograniczania się do oferty jednego biura.

Szukasz nieruchomości w Hiszpanii?
W Globly.eu odkrywasz najlepsze oferty!

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość w Hiszpanii jesteś w najlepszym miescu, ponieważ na globly.eu przedstawiamy tylko najlepsze, wyselekcjonowane oferty nieruchomości w Hiszpanii oferowane przez różne biura. Codziennie prowadzimy przegląd hiszpańskiego rynku i pokazujemy w co naprawdę warto zainwestować. Jednym z powodów, dla których możesz nam zaufać jest to, że mieszkamy w Hiszpanii od 18 lat i od początku z powodzeniem sprzedajemy nieruchomości. W branży nieruchomości w Hiszpanii odnieśliśmy razem z klientami wiele sukcesów , spełniliśmy wiele marzeń i wciąż spełniamy nowe.

Teraz chcemy przyczynić się do Twojego sukcesu i spełnienia Twoich marzeń. Skontaktuj się z nami i zobacz jak pracujemy, aby Twoja inwestycja przebiegła sprawnie od A do Z, a nawet jeszcze dalej.

NASZ CEL

Chcemy być najbardziej zaufaną marką dla osób, które kupują, wynajmują i sprzedają nieruchomości w Hiszpanii.

Chcemy, aby każdy klient był bezwzględnie zadowolony z zakupu nieruchomości.

Chcemy, aby każda osoba, która nas napotka polecała nas w swoich kręgach.

Chcemy być najbardziej znanym w Polsce oferentem nieruchomości w Hiszpanii.

NASZE WARTOŚCI

Możesz nam zaufać

Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w każdym biznesie, a najbardziej ucieszy nas to, gdy nagrodzisz nasze działania zaufaniem za szczere i otwarte podejście. Zauważysz, że podejście czysto biznesowe uzupełniamy partnerskimi i koleżeńskimi relacjami. Wyznajemy zasadę, że każdy klient jest częścią naszej firmy tak samo jak pracownicy, dlatego mówimy, że załoga globly to już niemal 300 wspaniałych osób.

Dajemy z siebie 130% 🚀 przynajmniej!

Nawiązując z nami współpracę oczekujesz więcej bo chcesz działać tylko z najlepszymi. Tak podchodzimy do siebie nawzajem w firmie. Jesteśmy przygotowani na 130% oczekiwań z Twojej strony bo rozumiemy, że takiej postawy oczekujesz. Podoba się nam powiedzenie: „Rzeczy niemożliwe robimy na co dzień, na cuda trzeba trochę poczekać”

Bezpieczeństwo to fundament

Wiemy, że przy zakupie nieruchomości niezwykle istotną rolę pełni zabezpieczenie wszelkich kwestii od początku do końca procesu zakupu. Dlatego jesteśmy zawsze na straży. Zaczynamy od starannej selekcji nieruchomości, które mają się znaleźć w naszej ofercie. Uzyskujemy najdogodniejsze i przejrzyste warunki dla Twojego przyszłego zakupu. Następnie asystujemy Cię przy zakupie dbając o każdy szczegół transakcji, a kiedy już kupisz jesteśmy na miejscu, aby ułatwić Ci życie w Hiszpanii.

Zrównoważony rozwój

Codziennie dążymy do poprawy wszystkich wskaźników biznesowych i rozwoju firmy mając na uwadze dobro nas wszystkich na Planecie Ziemi (nasza załoga prowadzi także portal ekologiczny promujący postawy proekologiczne). Wzajemne wsparcie towarzyszy naszej pracy w każdym momencie. Rozwijamy się wykorzystując najefektywniejsze rozwiązania. Stawiamy na technologie, aby wciąż podwyższać komfort Twojej współpracy z nami.

Porównaj oferty