Your search results

Jak działamy?

Wierzymy, że #zaufanie to najcenniejsza wartość, jaką możesz nas obdarować.

We wszystkim co robimy, wierzymy, że warto myśleć #inaczej, aby robić rzeczy jeszcze #lepiej.

Dlatego idziemy pod prąd. Nasze usługi są teraz jeszcze bardziej transparentne, jeszcze bardziej przejrzyste i jeszcze bardziej kompletne.

Przedstawiamy Wam z wielką przyjemnością:

  • #PaktZaufania - Pakt Transparentnego Rynku Nieruchomości w Hiszpanii
  • #PUNKA - Pakiet Usług Niezależnej Kancelarii Adwokackiej
  • #POS globly.eu - Pakiet Obsługi Sprzedażowej globly.eu

#PaktZaufania
Pakt Transparentnego Rynku Nieruchomości w Hiszpanii

Wierzymy, że otwartość i transparentność, to wartości niezbędne na rynku nieruchomości. Dlatego z naszymy partnerami zawarliśmy Pakt Transparentnego Rynku Nieruchomości w Hiszpanii.

Na czym polega #PaktZaufania?

Gdy kupujesz nieruchomość z globly.eu, już na samym początku poznajesz wszystkie szczegóły dotyczące nieruchomości, która Cię interesuje. Wszystko jest jasne i transparentne.

Jeszcze przed podpisaniem umowy rezerwacji wiesz dokładnie od kogo kupujesz nieruchomość, jaka kancelaria adwokacka zabezpieczy Twoją inwestycję, znasz stan prawny nieruchomości i wiesz ile wynoszą prowizje agencji oraz wszystkie koszty dodatkowe itd.

Jesteśmy transparentni, ponieważ najbardziej zależy nam na Twoim zaufaniu. Nawet jeżeli ostatecznie nie kupisz z nami nieruchomości, chcemy mieć pewność, że aspekty prawne Twojej inwestycji są zabezpieczone.

Dlatego wyróżniamy się tym, że w nasze prowizje wliczony jest Pakiet Usług Niezależnej Kancelarii Adwokackiej.

#PUNKA
Pakiet Usług Niezależnej Kancelarii Adwokackiej

Wierzymy, że #zaufanie to najcenniejsza wartość, jaką możesz nas obdarować.

We wszystkim co robimy, wierzymy, że warto myśleć #inaczej, aby robić rzeczy jeszcze #lepiej.

Dlatego z naszych prowizji zawsze pokrywamy koszty Pakietu Usług Niezależnej Kancelarii Adwokackiej.

Ponieważ nasze prowizje płaci strona sprzedająca, są one już wliczone w ceny nieruchomości.

Oznacza to, że u nas (to nas wyróżnia) w ceny nieruchomości wliczony jest również Pakiet Usług Niezależnej Kancelarii Adwokackiej.

To oznacza, że z nami od samego początku masz spokój i pewność, że Twoja inwestycja jest bezpieczna.

Oznacza to również, że pokrywamy część kosztów dodatkowych Twojej inwestycji, związanych z obsługą prawną od A – Z – od symulacji kredytowej, uzyskania numeru N.I.E., analizy nieruchomości i zabezpieczenia wszystkich umów, po licencję turystyczną, przepisanie rachunków, obsługę korespondencji i obsługę rozliczeń podatkowych przez rok.

Czy przez to zarabiamy mniej? Tak, zarabiamy trochę mniej niż agencje, które same zajmują się aspektami prawnymi.

Dlaczego więc to robimy? Ponieważ #zaufanie to najcenniejsza wartość, jaką możesz nas obdarować.

A #zaufanie to wartość bezcenna i można udowodnić matematycznie, że 1000€ wydane na Twoje zaufanie, przynosi nam większe korzyści niż 1000€ wydane na reklamę.

W globly.eu myślimy globalnie, długoterminowo. Zarabiamy trochę mniej, ale sprzedajemy więcej, ponieważ z niezależną kancelarią adwokacką działamy szybciej, sprawniej i bezpieczniej. Każdy klient poleca nas swoim znajomym, a rekomendacje to dla nas najskuteczniejsza reklama – bezcenna reklama.

Poza tym chcemy oferować najwyższą jakość usług i lubimy spać spokojnie 🙂

#POSglobly
Pakiet Obsługi Sprzedażowej globly.eu

Nasze wsparcie od A-Z w “urządzaniu” Waszego życia w Hiszpanii. Od pierwszego kontaktu i bezpłatnych konsultacji, pomocy w znalezieniu noclegu, odbioru z lotniska przed zakupem, po pomoc w zorganizowaniu remontu, projektu wnętrza, zakupu i transportu mebli, fotografa wnętrz, pomoc w wysłaniu dzieci do szkoły, znalezieniu mechanika samochodowego, umówieniu wizyty u lekarza, dentysty itp. 

Wartość POS globly.eu jest w bezcenna.

W przypadku pakietu POSglobly nie określamy jego wartości, ponieważ o ile koszty paliwa przy odbiorze z lotniska można policzyć, to nie da się wycenić naszej szczerej chęci pomocy w każdej sytuacji.

Nie określamy też czasu trwania pakietu POSglobly, ponieważ, jeżeli odezwiesz się do nas za 10 lat, będziemy chcieli pomóc tak samo, jak przed zakupem.

Gdy kupujesz z nami nieruchomość stajesz się nie tylko naszym klientem, stajesz się też częścią naszej polskiej społeczności w Hiszpanii.

Jeżeli z nami inwestujesz w nieruchomość pod wynajem turystyczny, licencję już masz. Polecimy Ci sprawdzone osoby do obsługi apartamentu na miejscu. W zakresie Pakietu Obsługi Sprzedażowej globly.eu oferujemy usługi związane z promocją Twojej oferty wynajmu turystycznego. 

Bezpłatnie pomożemy wprowadzić Twoją ofertę na Booking.com oraz AirBnB.com. Bezpłatnie umieścimy Twoją ofertę w naszym portalu turystycznym travel.globly.eu oraz wypromujemy w naszych kanałach społecznościowych. Za dodatkową opłatą przeprowadzimy kampanie reklamowe Twojej oferty na Facebook, w Google, w portalach internetowych, blogach turystycznych, mediach influencerów.

Odkryj polecane nieruchomości w Hiszpanii

Dobra cena! 145.000 €
rynek wtórny
Dobra cena! 149.900 €
rynek pierwotny
Dobra cena 143.000 €
rynek pierwotny
Niska cena! 48.000 €
rynek wtórny
Dobra cena! 129.000 €
rynek wtórny
dobra cena! 59.950 €
rynek wtórny
od 289.000 €
rynek pierwotny
275.000 €
rynek pierwotny

Porównaj oferty

Call Now Button

pl Polski
X