kliknij, aby włączyć zoom
Ładuję mapy
We didn't find any results
otwórz mapę
Wygląd mapy Mapa drogowa Satelita Hybryda Teren Moja Lokalizacja Pełny ekran Wstecz Dalej
Twoje wyniki wyszukiwania

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem 🇪🇸🌞🏖🌴

Opublikowane Mateusz Globly.eu w 2 lipca 2018
| 0

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem to coraz bardziej popularny sposób na osiąganie zysków z zainwestowanego kapitału. Już nie tylko mieszkańcy bogatych europejkich państw, ale także i Polacy inwestują w nieruchomości w Hiszpanii. 

Napisaliśmy ten krótki przewodnik, ponieważ coraz częściej otrzymujemy od Was i naszych klientów wiadomości z pytaniem, jak zarabiać i ile można zarobić na wynajmie apartamentu w Hiszpanii.

Rozmawiamy na ten temat z osobami, które już kupiły nieruchomości i wynajmują je turystom w nadomorskich kurortach na wybrzeżach Costa Blanca i Costa del Sol (już wkrótce przykłady z Teneryfy).

Wszyscy jednogłośnie zgadzają się, co do podstawowych powodów, dla których warto zainwestować w hiszpańską nieruchomość i nawet kolejność odpowiedzi często się zgadza:

 1. niezawodnie piękna pogoda i ponad 320 dni słońca w roku, czyste morskie powietrze, cudowne morze i najlepiej oceniane plaże na Morzu Śródziemnym, hiszpańska atmosfera, ludzie z całej Europy, bary, knajpy, restauracje Jednym słowem – hiszpańskie życie
 2. atracyjne ceny zakupu nieruchomości
 3. możliwość dobrego zarobku na wynajmie wakacyjnym i stałym – długi sezon i mnóstwo turystów, którzy przybywają po punkt 1
 4. potencjał wzrostu wartości nieruchomości w przyszłości

Są to podstawowe powody, dla których kupujemy w Hiszpanii. Ale każdy ma swoje osobiste powody i doświadczenia, a każda inwestycja jest inna. Liczą się drobne szczegóły, które mogą mieć duże znaczenie.

W dalszej części artykułu przedstawiamy kilka szczegółowych informacji, które mogą okazać się cenne jeżeli planujesz zakup mieszkania w Hiszpanii na wynajem. 

Oto spis treści przewodnika:

 1. Powody, dla których kupujemy nieruchomości w Hiszpanii
  1. Kupno mieszkania w Hiszpanii tylko na wynajem
  2. Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem i dla siebie
  3. Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem i sprzedaż z zyskiem w przyszłości
 2. Ile można zarobić na wynajmie apartamentu w Hiszpanii?
  1. PRZYKŁAD 1 – zarobek na wynajmie wakacyjnym w Hiszpanii
  2. PRZYKŁAD 2 – zarobek na stałym wynajmie mieszkania w Hiszpanii
  3. PRZYKŁAD 3 – zarobek na wynajmie Houseboatów w Hiszpanii
 3. Ceny kupna nieruchomości w Hiszpanii
  1. Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Hiszpanii
  2. Ceny nieruchomości w Hiszpanii w latach 1987-2018
 4. Dodatkowe koszty zakupu
 5. Koszty utrzymania mieszkania w Hiszpanii

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem - Przewodnik Globly.eu1. Powody, dla których kupujemy nieruchomości w Hiszpanii

Kupujesz w Hiszpanii, bo jest piękna pogoda, jasne, ale po co dokładnie jest Ci mieszkanie nad Morzem Śródziemnym?

Czy chcesz:

 • kupić mieszkanie w Hiszpanii tylko na wynajem,?
 • interesuje Cię kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem, ale chcesz przez część roku w nim mieszkać?
 • a może chcesz kupić mieszkanie w Hiszpanii na wynajem teraz, a w przyszłości w nim zamieszkać lub przekazać dzieciom?
 • jeżeli kupujesz na wynajem – czy chcesz w przyszłości sprzedać mieszkanie z zyskiem?

Osoby, które inwestują w Hiszpanii, zwracają uwagę na różne aspekty ofert w zależności od szczegółowych osobistych celów.

Oto niektóre wnioski z rozmów z inwestorami.

1.1. Kupno mieszkania w Hiszpanii tylko na wynajem

Jeżeli głównie zależy Ci na zarobku z wynajmu swojego mieszkania, pewnie planujesz umieścić ofertę wynajmu na portalach takich jak AirBNB, czy Booking.

Postaw się w miejscu osoby, która szuka mieszkania do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii. Na co zwrócisz uwagę? Pewnie na to, jak daleko jest do morza i plaż. Czy będziesz mieć do dyspozycji basen, aby schłodzić się po opalaniu. Widok na morze również podniesie wartość Twojej oferty.

Bardzo dobrze jest, jeżeli Twoi goście będą mieli do dyspozycji basen – prywatny lub dostępny dla mieszkańców urbanizacji.

Odległość do morza i plaż również ma znaczenie i wpływa na atrakcyjność Twojej oferty na wynajem.

Podobnie na atrakcyjność oferty wynajmu Twojej nieruchomości wpływ będzie miała odległość od wszelkich udogodnień takich, jak restauracje, puby, bary, centra hadlowe etc.

Jednak nie wszyscy turyści potrzebują barów, czy restauracji pod ręką. Niektórzy wolą przyrządzać posiłki w domu i spędzać całe dnie na plaży. Na przykład niektórzy bogaci turyści, którzy płacą większe kwoty za wynajem, wolą pomięszkać z dala od zgiełku knajp i restauracji. Wolą mieć ciszę, a do restauracji pojadą wynajętym samochodem. Weź to pod uwagę.

Odległość od tego typu udogodnień może mieć większe znaczenie, jeżeli planujesz w przyszłości sprzedać nieruchomość, zamieszkać w Hiszpanii lub przekazać nieruchomość dzieciom.

I jeszcze jedno. Jeżeli planujesz wynajmować mieszkanie i umieszczać ofertę w internecie – koniecznie zadbaj o zdjęcia pomieszczeń wykonane szerokokątnym obiektywem. Takie zdjęcia lepiej oddają rzeczywistą przestrzeń i lepiej sprzedają ofertę wynajmu.

1.2. Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem i dla siebie

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem i dla siebieWiele osób kupuje nieruchomości w Hiszpanii po to, aby przez kilka lat zarabiać na wynajmie, a w przyszłości zamieszkać pod hiszpańskim słońcem.

Jeżeli również planujesz zamieszkać w Hiszpanii, na pewno zależy Ci na jak największym komforcie życia. Wtedy odległość od morza, plaż i restauracji nie będzie jedynym czynnikiem decydującym o wyborze oferty.

Zwróć uwagę również na okolicę pod kątem życia codziennego. Czy w pobliżu znajdują instutucje administracji publicznej, szkoły, szpital, gabinety lekarskie, siłownie. Co z parkowaniem samochodu?

Jaki jest plan zagospodarowania przestrzennego w okolicy? To ważne nie tylko dla Twojego komfortu, ale również dla atrakcyjności oferty wynajmu. Może się bowiem okazać, że z Twojego balkonu był widok na morze, ale wybudowali Ci 3-piętrowy apartamentowiec przed nosem i już nie widzisz morza. To duża różnica. Zwróć uwagę na plany zagospodarowania.

Dojazd do nieruchomości też może okazać się kluczowy. W Hiszpanii infrastruktura jest dobrze rozwinięta, ale nie wszędzie jest przystanek autobusowy pod ręką.

Wreszcie chcesz, aby Twoja inwestycja zyskiwała na wartości. Warto więc zwrócić uwagę na stan budownictwa, architekturę, no i oczywiście cenę zakupu.

1.3. Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem i sprzedaż z zyskiem w przyszłości

Jeżeli myślisz o sprzedaży mieszkania w przyszłości warto rozejrzeć się za okazjami cenowymi. Co chwilę na rynku pojawiają się okazyjne oferty w bardzo korzystnych cenach. Historie niektórych klientów pokazują, że zarobić można niemal odrazu.

Jednym ze sposobów jest kupno mieszkania w Hiszpanii do remontu. Po odświeżeniu można sprzedać za znacznie wyższą cenę, zwłaszcza jeżeli inwestor ma dobry gust i ładnie urządzi mieszkanie.

Na hiszpańskim rynku nieruchomości wciąż można znaleźć oferty z przejęć bankowych, które często są znacznie przecenione. Taką nieruchomość można sprzedać z zyskiem niemal odrazu.

Niejednokrotnie zdarzają się też sytuacje, w których właściciel chce sprzedać nieruchomość i bardzo zależy mu na tym, aby sprzedać szybko. Wtedy zazwyczaj cena nieruchomości jest wyraźnie zaniżona, co stanowi łakomy kąsek dla inwestorów, którzy znajdą taką okazję.

Wzrost wartości nieruchomośc w Hiszpanii może być różny w zależności od wielu czynników. Nieruchomości kupione w ostatnich latach zyskują na wartości nawet 6-8% rok do roku.

2. Ile można zarobić na wynajmie apartamentu w Hiszpanii?

PRZYKŁAD 1 – zarobek na wynajmie wakacyjnym w Hiszpanii

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem i sprzedaż w przyszłościAleksandra wciąż mieszka w Polsce, ale zamierza przeprowadzić się z mężem do Hiszpanii końcem 2019 roku. Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem zaplanowała z mężem przy stole świątecznym w grudniu 2017 roku.

W lutym 2018 kupiła nieruchomość do remontu za 50.000€. Koszty zakupu nieruchomości wyniosły 14,4%, czyli około 7200€.

Mieszkanie 1 sypialnia, salon z kuchnią amerykańską, balkon z widokiem na tereny zielone. Zlokalizowane jest niecały kilometr od morza i plaży w Torrevieja, a mieszkańcy mają dostęp do basenu na terenie urbanizacji.

Aleksandra wydała około 4.380€ na gruntowne odświeżenie nieruchomości oraz dodatkowe udogodnienia takie, jak TV, internet, nowy piec z płytą indukcyjną, klimatyzacja, ładna kabina prysznicowa, do salonu barek/lodówka, w którym zawsze na gości czekają zimne hiszpańskie napoje.

Po 2 miesiącach od zakupu, czyli w kwietniu Aleksandra umieściła ofertę wynajmu na Airbnb za średnią cenę 60€ za dobę.

Dobra lokalizacja, basen oraz udogodnienia sprawiają, że oferta jest atrakcyjna na tle konkurencji. Od kwietnia do dzisiaj średnie obłożenie mieszkania to 9 dni w każdym miesiącu. Do dnia dzisiejszego zarobek z wynajmu mieszkania wynosi więc 3 miesiące x 9 dób x 60€ = 1620€.

Aleksandra przewiduje, że do końca 2018 roku zarobi ponad 5000€ (więcej niż koszt remontu), a w przyszłym roku planuje zakup kolejnej nieruchomości, tym razem dla siebie. Zakup nowego mieszkania dla siebie Aleksandra planuje sfinansować kredytem hipotecznym, którego raty będą spłacane z pieniędzy zarobionych na wynajmie mieszkania w Hiszpanii.

Aby uzyskać pogląd na to, ile można zarobić na wynajmie wakacyjnym mieszkania w Hiszpanii warto zerknąć na stronę Airbnb (link otwiera się w nowej karcie).

 

PRZYKŁAD 2 – zarobek na stałym wynajmie mieszkania w Hiszpanii

W tym przykładzie przedstawiamy ile można zarobić na stałym wynajmie mieszkania w Hiszpanii.

Obliczenia oprzemy na przykładzie przedstawionym w artykule Koszty zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Mieszkanie 65m2, 2 sypialnie, salon z kuchnią w stylu amerykańskim i słonecznym balkonem. Z balkonu widok na morze oddalone o około 1 km. Dostęp do basenu komunalnego dla mieszkańców bloku. Do najlbliższej plaży około 1 km, w okolicy liczne restauracje, bary, parki rozrywki, centra  handlowe, placówki administacji, lekarz, apteka.

Mieszkanie zostało zakupione za okazyjną cenę 60.000€ z kredytem hipotecznym na kwotę 42.000€  i wkładem własnym w wysokości 18.000€. Dodatkowe koszty zakupu wyniosły około 10.000€. Czyli  wstępna inwestycja z własnej kieszeni wyniosła niecałe 28.000€. (18.000€ wkład własny + około 10.000€ dodatkowych kosztów zakupu)

Rata miesięczna na 300 miesięcy (25 lat) wynosi 231,15€.

Właściciel wynajmuje mieszkanie na stałe za cenę 420€.

Każdego miesiąca właściciel zarabia około 188,85€. Koszty wstępne 28.000€ zwrócą się po 148 miesiącach (12 lat).

Po 12 latach właściciel zarabia co miesiąc 188,85€ i jest coraz bliżej punktu, w którym stanie się właścicielem nieruchomości na hiszpańskim wybrzeżu, którą w przyszłości chce zostawić córce, która niedawno przyszła na świat.

 

PRZYKŁAD 3 – zarobek na wynajmie Houseboatów w Hiszpanii

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem jest popularne, ale oraz większą popularnością cieszą się domy na wodzie, czyli Houseboaty. Od lat chętnie kupują je Skandynawowie, Niemcy, Holendrzy, Brytyjczycy, a w ostatnich latach coraz bardziej interesują się nimi również klienci na hiszpańskim rynku.

Houseboats for sale in LondonOsoby chcące zamieszkać na południu Europu zaczynają doceniać wolność z jaką wiąże się posiadanie domu na wodzie. Houseboatem, który oferujemy na sprzedaż można bowiem pływać po morzach w odległości maksymalnie 2 mil morskich od brzegu. Pozwala na to kategoria projektowa C. Po wodach śródlądowych można pływać wszędzie do woli.

Ponieważ coraz trudniej jest o zakup nieruchomości w Hiszpanii w pierwszej linii brzegowej za dobrą cenę, klienci zaczynają rozglądać się za alternatywnymi sposobami zamieszkania tuż przy morzu. Tymczasem zakup Houseboata umożliwia zamieszkanie tak blisko morza jak tylko się da, czyli wręcz na morzu.

Jedną noc można spędzić w cumując w porcie za niewielką opłatą, po czym kolejną noc można spędzić, zatrzymując się na morzu lub przy pobliskiej wyspie niedalego wybrzeża – zupełnie bezpłatnie.

Jedną noc można spędzić w Torrevieja, a na następną noc popłynąć do Alicante.  Posiadając Houseboata przez miesiąc pomieszkasz w Hiszpanii, kolejny miesiąc na przykład w Portugalii, następnie we Francji.

Ale do rzeczy – ile można zarobić na wynajmie Houseboatów?

Ponieważ do dzisiaj nie znaleźliśmy na żadnym z portali oferty wynajmu Houseboatów oferowanych na sprzedaż w globly.eu, przytoczymy przykłady dla porównania.

Jedyna oferta Houseboatu do wynajęcia w Torrevieja w Hiszpanii w portalu Booking to: https://www.booking.com/hotel/es/marina-floating-home.pl.html

Cena wynajęcia we wrześniu na 5 dni to 4982zł, czyli niecały 1000zł za dobę.

Na południu Hiszpanii sezon trwa długo od kwietnia do października, nawet listopada, czyli 6-7 miesięcy. Wielu turystów przyjeżdża tu również w sezonie zimowym od grudnia do marca.

Przedstawiona oferta wynajmu Houseboata w sezonie letnim była zarezerowana na niemal każdy dzień. We wrześniu można znaleźć kilka wolnych dni.

Można więc założyć z bezpiecznym zapasem, że przy odpowiednich staraniach możesz wynajmować Houseboat w Hiszpanii przez pół roku – 180 dni.

Kalkulacja zarobków na wynajmie w tym przypadku kształtuje się następująco: 180dni X 1000zł = 180.000 zł.

Wychodzi z tego zarobek miesięczny na poziomie 15.000 zł.

Przykładowo: dysponując kwotą 140.000zł inwestujesz w zakup Houseboata z dodatkowym wyposażeniem – leasingujesz luxusowy Houseboat za 1,4 miliona złotych na 100 miesięcy – około 8 lat z wpłatą własną 140.000zł.

Twoja miesięczna rata leasingowa wynosi w tym przykładzie 15.505zł. Wynajmując Houseboat w niniejszym przykładzie zarabiasz około 15.000zł miesięcznie, więc z zarobionych pieniędzy niemal w całości pokrywasz raty leasingowe.

Jeżeli dołożysz starań możesz wyjść na duży plus, a po 8 latch luxusowy Houseboat jest Twój. Przez te 8 lat na pewno Ty i Twoja rodzina, czy znajomi zdążycie się również nacieszyć wspaniałymi wakacjami w domu pływającym po Morzu Śródziemnym.

 

3. Ceny kupna nieruchomości w Hiszpanii

Po kryzysie finansowym ceny nieruchomości w Hiszpanii znacznie spadły. Pojawiło się wiele okazji cenowych, które są atrakcyjne nawet dla osób, które nie posiadają dużych kapitałów inwestycyjnych.

Ceny kupna nieruchomości w Hiszpanii mimo wzrostów w ostatnich latach wciąż są niskie i zaczynają się już nawet od poziomu poniżej 30 tysięcy euro. Można znaleźć sporo przecenionych ofert z cenę około 50-60 tysięcy euro.

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem za tak niską cenę to dobra okazja, dlatego oferty znikają z rynku bardzo szybko.

W globly.eu cenimy nieograniczony wybór i wierzymy, że warto wybierać to, co najlepsze.

Dlatego codziennie wyszukujemy najlepsze oferty nieruchomości w Hiszpanii z różnych biur.

Dzięki temu w jednym miejscu odkrywasz najlepsze okazje inwestycyjne bez ograniczania się do oferty jednego biura.

3.1. Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Hiszpanii

Obliczyliśmy średnią cenę metra kwadratowego dla pięciu nieruchomości wybranych różnych segmentów naszej oferty. Z obliczeń wyszła cena 1479 euro, czyli około 6350 złotych przy dzisiejszym kursie euro wynoszącym 4,29 w stosunku do złotówki (lipiec 2018r.).

Dla porównania przeciętne ceny metra kwadratowego mieszkania w polskich miastach w 2015r. kształtowały się następująco:

 • Kraków: 6132 zł/m²
 • Wrocław: 5467 zł/m²
 • Warszawa: 7423 zł/m²
 • Lublin: 4656 zł/m²
 • Gdańsk: 5089 zł/m²
 • Nieruchomość w Hiszpanii nad morzem: 6350 zł/m²

Warto podkreślić, że w cenie porównywalnej do ceny mieszkania w Krakowie, możemy kupić apartament w Hiszpanii usytuowany nad Morzem Śródziemnym, niejednokrotnie w niewielkiej odległości od plaży z widokiem na morze.

3.2. Ceny nieruchomości w Hiszpanii w latach 1987-2018

Zmiany cen nieruchomości w Hiszpanii w ciągu ostatnich lat znakomicie przedstawia poniższy wykres. Na wykresie widzimy, że wciąż jeszcze jest dobry czas, aby zainwestować w nieruchomości w Hiszpanii.

Okazje cenowe wciąż pojawiają się na rynku, ale jest o nie coraz trudniej. W ostatnich latach zauważamy delikatny wzrost cen. Jeżeli w kolejnych latach ceny nadal będą rosły, to kupując teraz nieruchomość w okazyjnej cenie, możesz zarobić na inwestycji w stosunkowo niedługim okresie czasu.

Ceny nieruchomości w Hiszpanii w latach 1987-2018

 Zobacz również analizę cen nieruchomości w Hiszpanii i porównanie do cen w Polsce:

Porównaj ceny nieruchomości w Hiszpanii oraz w Polsce
Ceny nieruchomości w Hiszpanii są atrakcyjne – tą opinię można usłyszeć i przeczytać niemal wszędzie. Osoby, które interesują się zakupem mieszkania w tym kraju, często zdane są na zdawkowe informacje zawarte w artykułach reklamujących biura nieruchomości. Jak jest naprawde? Czy w Hiszpanii kupisz mieszkanie taniej niż w Polsce? Przedstawiamy pierwsze w internecie porównanie cen nieruchomości w Hiszpanii oraz w największych polskich miastach, aby obrazowo odpowiedzieć na ...

 

4. Dodatkowe koszty zakupu

Dodatkowe koszty kupna nieruchomości w Hiszpanii wynoszą około 13-15% ceny zakupu i zależą od kilku czynników. Przede wszystkim inaczej kształtują się koszty kupna nieruchomości od dewelopera z rynku pierwotnego, a inaczej koszty kupna z rynku wtórnego.

Wpływ na koszty ma również forma finansowania – czy kupujesz za środki własne, czy za pomocą kredytu hipotecznego.

Do dodatkowych kosztów zakupu można zaliczyć między innymi:

 • podatki
 • wycena nieruchomości
 • opłaty za akt notarialny zakupu nieruchomości
 • opłaty za akt notarialny kredytu hipotecznego
 • podatek skarbowy od czynności cywilno-prawnych
 • wpis do ksiąg wieczystych
 • prowizja bankowa za udzielenie kredytu hipotecznego
 • niezależny prawnik, jeżeli zdecydujemy się na takie usługi
 • prowizja dla biura nieruchomości, jeżeli biuro dolicza swoje marże do sprzedaży nieruchomości

Nie zapomnij doliczyć do ceny nieruchomości kosztów zakupu nieruchomości w Hiszpanii oraz kosztów ewentualnego remontu, który będzie konieczny, jeżeli zdecydujesz się na nieruchomość z drugiej ręki.

5. Koszty utrzymania mieszkania w Hiszpanii

Utrzymanie mieszkania w Hiszpanii kosztuje podobnie co utrzymanie nieruchomości w Polsce, a często kosztuje mniej. Roczne opłaty wynoszą od około 300-500 do tysiąca euro, a dodatkowo około 200 euro z tytułu podatku od nieruchomości.

W Hiszpanii opłaty czynszowe przeznaczane są m.in. na utrzymanie urbanizacji, wspólnych terenów wypoczynkowych, basenów itp.

Opłaty będą tym wyższe, im wyższy standard udogodnień mamy do dyspozycji. Około 300 euro rocznych opłat musimy uwględnić w przypadku mniejszego apartamentu, bez basenu lub z niewielkim wspólnym basenem w obrębiie urbanizacji.

Opłaty rzędu 1000 euro dotyczą najczęściej luksusowych urbanizacji z ogrodami, pięknymi basenami, a nawet polami golfowymi.

W odrębnym artykule piszemy więcej o kosztach utrzymania nieruchomości w Hiszpanii <–kliknij w link – otwiera się w nowej karcie.


Podoba Ci się PRZEWODNIK? Polub lub udostępnij znajomym. Dzięki 🙂


Interesuje Cię kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem?

Prosimy o uwagę 🙂 Codziennie przedstawiamy najepsze okazje wybrane z wielu biur nieruchomości w Hiszpanii.

Nie przegap okazji. Odkrywaj najlepsze oferty na Globly.eu 🇪🇸🌞🏖🌴

Zakup mieszkania w Hiszpanii na wynajem - Odkryj okazje!

na sprzedaż

Apartament z widokiem na morze i lagunę

399.000 €
Luksusowy apartament znajdujący się w jednej z najlepszych obszarów wybrzeży Costa Blanca. Skierowany na południe m [more]
Luksusowy apartament znajdujący się w jednej z najlepszych obszarów wybrzeży Costa Blanca. Skierowany na południe m [more]
na sprzedaż

Duplex w Torrevieja

134.000 €
Duplex, czyli dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 w dzielnicy Aguas Nuevas w Torrevieja. Nieruchomość skła [more]
Duplex, czyli dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 w dzielnicy Aguas Nuevas w Torrevieja. Nieruchomość skła [more]
32 110 m2full info
na sprzedaż

Apartament z widokiem na lagunę

49.900 €
Apartament położony jest na 2. piętrze i skierowany jest na wschód z widokiem na morze w Pinomar. Nieruchomość ma p [more]
Apartament położony jest na 2. piętrze i skierowany jest na wschód z widokiem na morze w Pinomar. Nieruchomość ma p [more]
11 36 m2full info
na sprzedaż

Penthouse w centrum La Mata

74.900 €
Penthouse w centrum La Mata, zaledwie 2 ulice od plaży. Apartament składa się z dwuosobowej sypialni z wyjściem na [more]
Penthouse w centrum La Mata, zaledwie 2 ulice od plaży. Apartament składa się z dwuosobowej sypialni z wyjściem na [more]
11 58 m2full info

 

Kupno mieszkania w Hiszpanii na wynajem 🇪🇸🌞🏖🌴
4.8 (95%) 16 głos[ów]

Odpowiedz

Twój adres emaill nie będzie widoczny publicznie

 • Nowe oferty za...

 • NIE przegap najlepszych okazji z wielu biur!

  Określ kwotę, a wyszukamy dla Ciebie najświeższe okazje.

  Jaką kwotę chcesz zainwestować? • Zabezpieczenie danych SSL

  Twoje dane są bezpieczne.
  Strona zabezpieczona certyfikatem SSL.

   

 • Odkryj cenne informacje

pl Polski