Twoje wyniki wyszukiwania

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii

Interesuje Cię zakup luksusowej nieruchomości w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym? Chcesz spoglądać na kameralną przystań jachtową salonu i tarasu Twojej willi? Chcesz spędzać poranki przepływając zaplanowany dystans w Twoim własnym basenie? Jesteś we właściwym miejscu.

Wypełnij formularz poniżej. Skontaktujemy się z Tobą i pokażemy Ci najlepsze oferty luksusowych nieruchomości w Hiszpanii.luksusowe nieruchomości w Hiszpanii - widok na przystań jachtowąLuksusowe nieruchomości w Hiszpanii z globly.eu

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii nad Morzem Śródziemyn

Poniżej przedstawiamy wybrane luksusowe nieruchomości na sprzedaż, usytuowane na słonecznym wybrzeżu Costa Blanca nad Morzem Śródziemnym w Hiszpanii.

Luksusowa willa w Hiszpanii

Dla najbardziej wymagających klientów mamy przygotowane specjalne propozycje – najbardziej luksusowe wille w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca.

W tej części hiszpańskiego wybrzeża wille posiada wiele znanych postaci – aktorzy i celebryci z całego świata, także z Polski, znani sportowcy, a także jeden z najważniejszych przywódców światowych (porozmawiamy o tym osobiście na miejscu).

Niezwykła willa w okolicach Alicante Hiszpania

787m2 luksusu na wybrzeżu Costa Blanca

Przedstawiona willa o powierzchni 787m3 posiada duży ogród i przestronną werandę, na której można spędzać całe błogie dni, spoglądać na dzieci bawiące się w dużym basenie lub rozkoszować się śniadaniem na świeżym powietrzu.

Luksusowa Willa w Hiszpanii z pięknym ogrodem
  • 7 sypialni
  • 6 łazienek
  • przestronny i przytulny salon
  • duża kuchnia
  • ogród wielkości ponad 200m2
  • duży basen, kort tenisowy
  • strefa SPA i wiele więcej
Luksusowa posiadłość w Hiszpanii nad morzem

Odkryj pozostałe 37 ofert luksusowych nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż powyżej 1.000.000 euro i setki ofert poniżej miliona euroWybrane luksusowe nieruchomości

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca

Wybrzeże Costa Blanca jest idealnym miejscem do życia. Piękna pogoda i wysokie temperatury przez cały rok. Słońce, które świeci przez 360 dni w roku. Bardzo czyste powietrze. Śródziemnomorski klimat.

To wszystko sprawia, że takie miasta, jak Alicante, Benidorm, Torrevieja, Orihuela i inne są wybierane na dom marzeń. Mieszkańcy całej Europy kupują tu domy i mieszkania, ale też inwestują. Niemcy, Norwegowie, Brytyjczycy – wszyscy budują tu swoje osiedla willowe i apartamenty, aby zarobić w przyszłości.

Zysk jest niemal gwarantowany, bo Hiszpania to jeden z najczęściej odwiedzanych krajów na świecie. Costa Blanca za to jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc w Hiszpanii.

Wybrzeże Costa Blanca usytuowane jest na południowym wschodzie Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Okolice urokliwych miast Torrevieja, Alicante, Orihuela czy San Pedro to tereny uzdrowiskowe. Mieszkańcy mogą cieszyć się bardzo czystym powietrzem, zdrowotnymi kąpielami błotnymi i innymi dogodnościami.

Zdrowie to największa wartość, dlatego wartość luksusowych nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca zawsze będzie wysoka. Nawet wtedy, gdy tak, jak teraz ceny są niskie.

Infrastruktura w okolicy jest znakomicie rozwinięta. Lotnisko w Alicante zapewnia połączenia lotnicze z całym światem. Z Polski do Alicante samoloty latają między innymi z Krakowa. Port lotniczy Balice oferuje w tygodniu dwa loty do Alicante.

Osoby ceniące luksus chętnie wybierają wybrzeże Costa Blanca również ze względu na możliwość realizacji swoich pasji. Wokół można znaleźć mnóstwo przepięknych pól golfowych.

Pola golfowe w Hiszpanii są jednymi z najczęściej wybieranych w tej części świata. Wybrzeże Costa Blanca oferuje miłośnikom golfa bardzo szeroki wybór pełnowymiarowych pól golfowych.

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii w dobrych cenach

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii można obecnie kupić w bardzo dobrych cenach. W artykule na blogu pisaliśmy o cenach nieruchomości w Hiszpanii. Na wykresie można zaobserwować trend cenowy ostatnich lat. Wyraźnie widać, jak ceny hiszpańskich nieruchomości spadały na przestrzeni 10 lat od 2005 do 2015 roku. W ostatnim czasie ceny zaczęły delikatnie wzrastać. Teraz jest więc jeszcze dobry czas, aby zainwestować z zyskiem ze wzrostu wartości rynkowej nieruchomości.

Luksusowe apartamenty w Hiszpanii nad morzem

Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci  najpiękniejsze, luksusowe apartamenty w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym. Z nami znajdziesz najciekawsze i najatrakcyjniejsze, z których wiele posiadamy na wyłączność. Może interesuje Cię luksusowy penthouse w Alicante. A może lepszy będzie dla Ciebie luksusowy apartament w pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży, z widokiem na morze? Opisz w formularzu swoje marzenia, a zrobimy wszystko, aby pomóc Ci w ich realizacji.Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii
4.6 (92%) 15 głos[ów]